5.ua

Івано-Франківськ оголосив війну російським товарам

  Бойкот російським товарам оголосили в Івано-Франківську. Відсьогодні з полиць магазинів трьох найбільших торговельних мереж міста зникла російська продукція.

  До бойкоту долучилося близько трьох десятків крамниць. У чорному списку опинилися здебільшого відомі російські марки алкоголю, чаїв та побутової хімії. Власники мереж запевняють, бізнесу бойкот – не завада, адже російських товарів на полицях було менше 10 відсотків. Містянам такий крок припав до душі. Вони переконані – економічний бойкот допоможе вітчизняним виробникам.

  Оксана Столярчук, виконавчий директор магазину: "Ми з сьогоднішнього дня відмовилися від прийомки будь-яких товарів російського виробництва, ми знімемо ті залишки, які маємо".

  Ростислав Кукурудз, власник мережі магазинів: "Отже, відсьогодні ви не зможете купити російський алкоголь, ви не зможете купити напої, а також товари побутової хімії. Мета – зрозуміла, мета – підтримати Україну".

  Олег Литвиненко, мешканець Івано-Франківська: "В принципі, в нас дуже багато продукції хорошої і нашої. Навіть, яку роблять у Івано-Франківську, в Україні".

  Валентина Михайлівна, мешканка Івано-Франківська: "З Росії везти, це платити за те, шо привезли – накрутку зробити, потім ще ПДВ поставити, дешевше це купити, своє".

  Попередній матеріал
  Двох «дніпропетровських терористів» звільнили з-під варти
  Наступний матеріал
  В Криму агітують за Росію обіцяючи підвищення пенсій та зарплат
  Теги:
  Loading...