5.ua

Історичний саміт G1: американські ЗМІ жартують про виключення Росії

  В ЗМІ США активно обговорюється зустріч лідерів країн-членів G7, яка відбулася у Гаазі, та рішення проігнорувати Росію.

  Раніше лідери G7 неодноразово заявляли про намір виключити РФ зі складу G8. А у понеділок ввечері, 24 березня, вони офіційно підтвердили, що замість саміту Великої вісімки, який мав відбутися в червні у Сочі, в Брюсселі відбудеться саміт Великої сумки – без Росії.

  Лідери США, Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Японії та Канади дійшли згоді у тому, що "G8 представляє певну систему цінностей, тому Росія не зможе взяти в ньому участь", передає Reuters.

  Окрім того, лідери G7 після переговорів у Гаазі випустили спільну заяву, в якій пригрозили посилити санкції проти Росії, якщо Москва не врегулює ситуацію з Україною. Як йдеться в заяві за підсумками переговорів, опублікованому на сайті Європейської ради, лідери європейських країн рекомендують Росії якнайшвидше скористатися дипломатичними способами врегулювання конфлікту.

  Саміт G7 про Україну: обіцянки та рішення

  Поки цього не відбудеться, країни "Групи семи" припиняють членство РФ у G8.

  У зв‘язку з цим журналіст The New Yorker Енді Боровіц у своїй традиційній гумористичній колонці пише про історичний саміт , який організував президент Росії Володимир Путін. "На саміті відбуватиметься вільний обмін ідеями з питань, що мають важливе значення для G1", - жартує журналіст.

  "Путін розповів журналістам, що він у захваті від відвідання Росії та радий, що на зустріч прибули всі члени G1", - продовжує журналіст TheNew Yorker.

  "Також країни-учасниці оберуть першого лідера організації, найбільше шансів на це – у Путіна. Хоча сам він і заперечує, що претендує на таку посаду, але запевнив, що це велика честь для нього", - закінчив Боровіц.

  "Група восьми" (G8) – міжнародний клуб високорозвинених держав, в рамках якого здійснюється узгодження підходів щодо актуальних міжнародних проблем. Росія була включена до форуму у 1998 році.

  Фото: politikus.ru

  Попередній матеріал
  Аксьонов обіцяє підвищити пенсії – але не у цьому році
  Наступний матеріал
  Михайла Коваля призначено в.о. Міністра оборони України
  Теги:
  Loading...