Вікторія Прищепіна
Вікторія Прищепіна Міноборони

Історія справжньої героїні: дівчину-медика, оборонця Авдіївки, нагородили орденом "За мужність"

"В обід ми сміялися з одним бійцем, жартували, і тут виявляється, що він важкопоранений… Так, руки в мене трусилися, але я продовжувала робити все необхідне "на автоматі", – пригадує дівчина

Вікторія Прищепіна понад рік тому змінила підбори на берці – вона одна з-поміж оборонців Авдіївки. Коли російсько-терористичні війська майже цілодобово обстрілювали з важкого калібру позиції українських захисників на "промці" і житлові будинки міста, медична сестра молодший сержант Прищепіна під обстрілами мужньо рятувала поранених бійців, передає видання Міністерства оборони України "Народна армія".

Народилась дівчина на Сумщині, у містечку Глухові. Її мати – медик, тож постійно намагалася прищепити доньці любов до медицини. "І хоч дівчина ніколи не поступалася своїми переконаннями, з поваги до мами все-таки вступила в медичне училище", – пише журналіст "Народної армії".

Згодом Вікторія пішла у військкомат – навчання тактичної медицини було непростим і виснажливим. Після навчання її направили у військову частину, що дислокувалася в Білій Церкві. А згодом, разом зі своєю військовою частиною, вона потрапила в Авдіївку.

"Наше завдання – надати допомогу пораненому й довезти його живим до стабілізаційного центру. Евакуація займає від п'яти до семи хвилин… В обід ми сміялися з одним бійцем, жартували, і тут виявляється, що він важкопоранений… Блідий, очі заплющені, його заносять, і я бачу, що це мій товариш. Руки трусяться, я кричу його ім'я, звертаючись до нього, і він мене чує, відповідає, що все нормально. Так, руки в мене трусилися, але я продовжувала робити все необхідне "на автоматі", – пригадує дівчина.

Важко визначити, скільки життів урятувала Вікторія за час перебування в районі АТО, але напевно можна сказати, що ця дівчина – справжня героїня. Нещодавно 21-річну Вікторію Прищепіну було нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Як пише автор: "Її бойовий шлях триває, і доки є такі, як вона, нас не перемогти".

Дивіться також фото на тему:

Попередній матеріал
Надзвичайні заходи в енергетиці вступлять в дію з 17 лютого
Наступний матеріал
На Київщині невідомі закинули вибухівку у двір підприємця
Loading...

Дітей із зони АТО лікуватимуть в медзакладах Дніпра – малеча з Авдіївки вже у лікарні

"Папа для України": Ватикан надасть грошову допомогу мешканцям Авдіївки

Тривають активні бойові дії в Авдіївці: Міноборони про обстановку на фронті

У Міноборони розповіли про обстановку на фронті: поблизу Авдіївки йшли бої вісім годин

Ворожі сили гатили з БМП у районі Авдіївки: поранено військового

Поранений в Авдіївці британський журналіст розповів, як нині почувається