images.unian.net

Інспекція ГПУ: Луценко вимагатиме звільнення начальника колонії на Житомирщині

  Генеральний прокурор Юрій Луценко за результатами перевірки буде вимагати звільнення начальника Райківської виправної колонії № 73 на Житомирщині

  Про це повідомляє прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook. 

  "У суботу, 10 грудня 2016 року, генеральний прокурор України Юрій Луценко в порядку контролю відвідав Райківську виправну колонію № 73 у Житомирській області. Перевіркою встановлено низку порушень вимог кримінально-виконавчого законодавства, щодо режимних вимог, охорони праці, матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення, застосування заохочувальних норм закону", - йдеться у повідомленні. 

  Зокрема, було виявлено факти застосування до в'язнів заходів дисциплінарного впливу, які не відповідають тяжкості і характеру проступку. Також адміністрацією виправної установи не забезпечено обов'язкового медичного огляду в'язнів та персоналу, задіяного на харчоблоках, лікувально-профілактичних, інших роботах. Засуджені позбавлені можливості доступу до питної води, подачу якої належним чином до установи не налагоджено. 

  Крім того, засуджені установи позбавлені можливості придбавати продукти харчування та предмети першої необхідності. Асортимент товару в крамниці є вкрай незадовільним. Відсутність належного контролю за засудженими призвело до вчинення ними злісних порушень режиму утримання та злочинів яких в цьому році скоєно вже три, один із яких є особливо тяжким - умисне вбивство.

  Попередній матеріал
  Трагедія в Княжичах: слідство відпрацьовує версію псевдопограбування
  Наступний матеріал
  Музика Революції Гідності: Piano Extremist влаштував концерт біля Адміністрації Президента – фото та відео

  Перевірка без попередження: Луценко вирушив із ревізією до виправної колонії на Житомирщині – фото

  Екс-начальник Качанівської колонії, де сиділа Тимошенко, наклав на себе руки

  На Київщині начальник виправної колонії погорів на хабарі у 400 тисяч гривень