5.ua

Інформаційна політика держави залишається проукраїнською та проєвропейською - Держкомтелерадіо

  Ухвалення Верховною Радою Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" жодним чином не вплинуло на характер і зміій території Луганської та Донецької областей.

  Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак.

  "Ніхто не відміняв рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо вилучення із кабельних мереж російських каналів-агресорів. Усі, хто не виконуватиме рішення Нацради, будуть відповідати перед українським законом, - наголосив Богдан Червак. - При першій можливості буде відновлено мовлення Донецької та Луганської державних телерадіокомпаній, які на сьогодні захоплені російськими окупантами і терористами всіх мастей. Журналістські колективи цих телерадіокомпаній припершій нагоді готові приступити до роботи. Зрадників і колаборантів серед них – одиниці. Про діяльність кожного з таких ми знаємо, і у свій час ними займеться Служба безпеки України".

  У відомстві зазначили, що і надалі недопустимим є виготовлення і поширення на території Донбасу так званої сепаратистської друкованої продукції, яка закликає до війни та неконституційної зміни державного устрою України, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, посягання на територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Держкомтелерадіо має відповідний досвід і тісно співпрацює по цьому питанню з правоохоронними органами, а також зі Збройними силами України, Національною гвардією, добровольчими батальйонами, які діють в зоні АТО, щодо виявлення та припинення такої антидержавної та антиукраїнської діяльності.

  "Інформаційний суверенітет України обов’язково буде забезпечено", - підкреслив Богдан Червак.

  Попередній матеріал
  Український прапор заборонили на матчі "Бенфіка" - "Зеніт" в Португалії
  Наступний матеріал
  Кабмін буде рекомендувати Москаля на голову Луганської ОДА
  Теги:
  Loading...