flickr.com

Інфографіка: 6 корисних порад як вберегтися від квартирних злодіїв

Обкрадають квартири найчастіше з 12.00 до 16.00, з 19.00 до 23.00 та з 00.00 до 3.00

В Україні зростає криміногенна ситуація, збільшується кількість квартирних крадіжок. Так, у Києві протягом дев’яти місяців 2016 року кількість злочинів збільшилась на 50% у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Як зазначають правоохоронці, обкрадають квартири найчастіше з 12.00 до 16.00, з 19.00 до 23.00 та з 00.00 до 3.00. Злодії-початківці здебільшого працюють методом “подзвонювання”. У робочий час, коли власники не вдома, вони дзвонять в усі помешкання. А потім проникають в ті квартири, у яких ніхто не відповідає.

5.ua підготував для вас шість корисних порад як вберегти своє помешкання та своїх близьких від злодіїв:

5 канал

1. Встановіть сталеві двері з замками

Як правило, грабіжники потрапляють до чужого помешкання через вхідні та балконні двері, вікна і кватирки. Про ці місця варто подбати в першу чергу. Важливо, щоб двері відкривались назовні, щоб була масивна дверна коробкою зі сталевого прокату. А місце в якому знаходиться замок має бути захищено твердосплавними вставками

2. Не економте на дверних замках

Не використовуйте замки старої конструкції, замінюйте замок, якщо загубили ключі або заселяєтесь в нове помешкання. Додамо, чим більше обертів ключа, тим краще. В ідеалі повинно бути 3-4. Подбайте щоб в замку було не менше двох ригелів ( так званих пальчиків) замка.

3. Подбайте про захист вікон 

Подбайте про бронювання віконних шиб. На скло наклеюється спеціальна плівка, яка стає єдиним цілим з шибою. Таке покращене вікно не розіб'є ні камінь, ні молоток. А під час вибуху воно деформується. Також мешканцям першого поверху, необхідно встановити стаціонарні ґрати товщиною не менше 10 мм, краще 12-15 мм.

4. Встановіть спільні двері

Для декількох квартир варто поставити тамбурні металеві двері. Та додатково укомплектувати їх аудіо-відеодомофоном, електромагнітним замком, який відкривається прямо з квартири.

5. Подбайте про сигналізацію

Найкращий варіант – сигналізація з виведенням на позавідомчу охорону. Або звичайна сирена та декілька давачів (сенсорів) на вікна та двері, підключивши їх через блок безперебійного живлення. Також вигналізацію краще робити прихованою, аби провід не був на видномі місці.

6. Подружіться з сусідами

Більшу частину квартирних крадіжок скоюють саме за “наводкою” сусідів або знайомих. Тому важливо, аби зловмисники не знали, коли вас нема вдома, які дорогоцінності чи техніку зберігаєте у своїй оселі. Вирушаючи на відпочинок віддайте ключі надійним сусідам і попросіть їх наглядати за квартирою. Крім того, рекомендується відкривати і закривати двері в квартиру, щоб прибрати можливу “мітку крадіїв”.

Попередній матеріал
В Одесі жертвами ДТП стали дві жінки
Наступний матеріал
Порошенко про відставку Саакашвілі: Якщо він вирішив зайнятися політикою в опозиції – у нас демократична країна

Розгляд кримінального провадження п'ятьох екс-бійців спецпідрозділу "Беркут" – завершено

Аброськін: За 2016 рік зареєстровано понад 400 кримінальних правопорушень в "ДНР"

Мешканця Лисичанська, який був у лавах "ЛНР", звільнили від кримінальної відповідальності

ГПУ просить ВР дозволити притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Новинського