Інфекційне відділення Рівненської лікарні руйнується на очах [відео]

  Інфекційне відділення Рівненської лікарні руйнується на очах. Будівля потребує ремонту уже понад 10 років. Проте у двох бюджетах - як міському так і обласному - поки що на це не знайшли грошей.

  Фундамент просів, стіни потріскалися, у палатах осипається штукатурка, службовий ліфт - не працює. У таких умовах працюють рівненські інфекціоністи. Медики зізнаються: інколи бояться заходити до відділення.  

  Тетяна Бондар, медсестра: "Ну взагалі то страшно, але де діваться, потрібно працювати".

  Сергій Дорошенко, головний інфекціоніст області, завідувач інфекційного відділення: "Корпус в аварійному стані, і тому його треба відремонтувати і для цього є відповідна проектна документація. силами міської лікарні вона була зроблена, але на ремонт такий масштабний необхідні певні кошти".

  Місто вже надало відділенню 25 тисяч гривень. Проте цих грошей вистачило лише на проведення експертизи, яка визначила, що капітальний ремонт будівлі обійдеться майже у три мільйони гривень. Але, коли лікарня їх отримає - невідомо. Єдине, що визнають чиновники - ремонтувати приміщення треба. 

  Віталій Бойко начальник Рівненського обласного управління охорони здоров’я: "Ми його будемо планувати першочергово з об’єктів капітальної реконструкції на 2012 рік. Це буде погоджено з головою обласної адміністрації і головою обласної ради".

  Натомість містяни  пропонують не чекати, поки надійдуть гроші. А вирішувати проблему самотужки.

  Тамара Савінькова, член громадської ради: "Я думаю, що треба звернутися до громадян Рівненської області, відкрити в банках безкоштовні рахунки і не треба ложить там мільйони".  

   Андрій Лобчук, Юрій Кобів, Рівненщина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Пасинка Фірташа, якого розшукує Інтерпол, знайшли журналісти
  Наступний матеріал
  Інвестори втратили довіру до Італії
  Теги: