Блокпост ДНР
Блокпост ДНР Фото online.ua

"Ідейних поменшало": Тимчук назвав причину "відтоку кадрів" з "ДНР"

Основну частину бойовиків нині становлять "матеріально мотивовані"

Серед терористів "ДНР" відчувається гостра нестача кадрів. Так, подекуди вона становить від 40% до 70% в окремих частинах. Ця кількість продовжує зростати. Про таке повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook

Він також назвав основні причини "відтоку кадрів". Так, для "ідейних" бойовиків (а цього року це –абсолютна меншість з усієї кількості) – це розчарування в політиці, яку провадить керівництво "ДНР" та РФ.

"Адже, по суті, нічого з обіцяного фактично так і не втілилося в реальності – не тільки не відбулося входження до складу РФ, а й не налагоджені тісні економічні та політичні взаємини, а доля жителів невизнаних Придністров'я чи Абхазії для багатьох не видається привабливою", – зазначає Тимчук.

Натомість для "матеріально мотивованих", які становлять основну частину бойовиків, причиною відвернення від "ДНР" є низьке грошове утримання. Особливо це стосується тих, хто бере участь у бойових діях.

"На сьогодні грошове забезпечення рядового становить у середньому близько 15 тис. рублів на місяць. Є ще так звані "бойові", преміальні, тож заробіток теоретично повинен бути істотно більшим. Однак постійні затримки фінансових надходжень на ці виплати з РФ, разом з махінаціями і крадіжкою цих грошових коштів командирами частин і підрозділів, роблять такі виплати рідкісними", – пояснює керівник групи "ІС".

За словами Тимчука, багатьох терористів не задовольняє не лише грошове утримання, а й ризик втратити працездатність.

"Зрозуміло, що перебуваючи "на передку", можна не тільки дістати каліцтво, а й опинитися серед "вантажу- 200", тоді як юридична відповідальність "ДНР" перед тими, хто дістав каліцтва, фактично існує тільки на папері", – зауважив Тимчук. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Жебрівський розповів про бюджетні показники "ДНР" і "ЛНР"
Наступний матеріал
Тіллерсон назвав умови, за яких США зніме санкції з РФ
Loading...