#яНеБоюсьСказати: У Києві жінок навчають Крав-мага 5 канал

#яНеБоюсьСказати: У Києві жінок навчають крав-мага

Самозахист - це передовсім вміння не потрапляти у небезпечні ситуації

Столичні тренери із самооборони відреагували на нещодавній флеш-моб жінок у соцмережах  "я-не-боюсь-сказати", під час якого ті ділилися спогадами про сексуальне насилля над ними. Інструктори з крав-мага започаткували тренінги для жінок, на яких вчать на практиці - як не потрапляти у небезпечну ситуацію та як вийти із неї, якщо уникнути нападу не вдалося. Такі безкоштовні кількагодинні тренінги обіцяють влаштовувати щомісяця. Про це йдеться у сюжеті журналістів "5-го каналу".

Самозахист - це передовсім вміння не потрапляти у небезпечні ситуації. Головне правило, якому інструктор із самооборони навчає жінок. 

З кількох десятків присутніх у залі жінок майже кожна розповідає, як їй доводилося зіштовхнутися з насиллям. Ірина Бабанська пригадала декілька історій зі свого підліткового віку. Одного разу її хотів звабити викладач у виші. Друга ситуація виникла, коли Ірина опинилася з незнайомцем у ліфті. 

Серед основних порад інструкторів: е заходити у приміщення з підозрілими незнайомцями, уникати самотніх прогулянок у темряві, частіше озиратися та дивитися на всі боки. . Якщо ж небезпечної ситуації уникнути не вдалося, необхідно вміти з неї виплутатися. І це другий принцип самооборони, зауважує Антон Фарб. На його запитання, як захищатися, жінки відповідають в один голос.

Нагадаємо раніше співорганізатор флешмобу "Я не боюся сказати" Оксана Іванців розповіла в ефірі "5 каналу" про насильство в Україні та чому воно замовчується

Людмила Голоднік та Владислав Каретник - 5 канал.

Попередній матеріал
Лідери України та Словаччини скоординували позиції перед неформальним самітом ЄС
Наступний матеріал
Луценко назвав умову Ізраїля для екстрадиції Ставицького і Табачника
Теги:
Loading...

Лідери України та Словаччини скоординували позиції перед неформальним самітом ЄС

Бійці 128-ї бригади розказали, як відбивали атаку ворога: спецрепортаж

Туреччина підтримує цілісність і незалежність України - Ердоган

931 років: у Луцьку відзначають День міста