Санінструктор солдат Андрій Алямський ('Док')
Санінструктор солдат Андрій Алямський ('Док') facebook.com/ato.news

І зашити зможе, і кулю видалити: як санінструктор "Док" на передову потрапив

Андрій Алямський ("Док") пройшов курси тактичної медицини під керівництвом канадських військових, наразі уже близько двох місяців перебуває на передовій – на найперших рубежах "червоної зони", у дачному селищі, звідки минулого року розвідники вичавили противника, просунувшись ще на кілька кілометрів ближче до поки що окупованого Донецька

Санінструктор солдат Андрій Алямський воює з червня 2014 року. Спочатку – добровольцем у 37-му окремому мотопіхотному батальйоні "Запоріжжя" гранатометником і стрільцем. Бойове хрещення отримав на приморському напрямку, пройшовши бої під Талаківкою та Маріуполем.

Рік по тому хлопець вступив до Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, проте наприкінці першого курсу за власним бажанням відрахувався. По-перше, він не бачив, щоб на навчальну програму на той час якось вплинув досвід ведення сучасного загальновійськового бою у районі проведення АТО. По-друге, всім серцем рвався назад, до бойових побратимів. Утім, не судилося: на 4 місяці він потрапив на Яворівський полігон дослужити строкову службу. Там і залишився, уклавши контракт. А паралельно – бомбардуючи командування рапортами із клопотанням про відправлення до району проведення АТО. Рік тривали ці паперові бомбардування, і ось всередині літа цього року солдат був відряджений до розвідувальної роти 72-ї окремої механізованої бригади. Оскільки за час служби в Яворові Андрій встиг пройти курси тактичної медицини під керівництвом канадських військових, його подальша доля була визначена – санінструктор.

Відтоді він уже близько двох місяців перебуває на передовій – на найперших рубежах "червоної зони", у дачному селищі, звідки минулого року розвідники вичавили противника, просунувшись ще на кілька кілометрів ближче до поки що окупованого Донецька. За майже два місяці на передовій у "Дока" ще не було нагоди перевірити свої медичні таланти – розвідники знають свою справу і, незважаючи на часті обстріли, включаючи танкові, до страшних цифр "200" та "300" не доводять. Та в разі потреби, говорить Андрій, він впорається: і зашити зможе, і операцію з видалення кулі чи осколка виконати.

За стандартами НАТО та побажаннями бійців: як виглядає нова зимова форма ЗСУ – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Великий закон про відмову": парламент Британії проведе перше голосування за законопроект щодо Brexit
Наступний матеріал
Німеччина готова бути посередником у переговорах з КНДР
Loading...

Ситуація загострилась: окупанти випустили 20 мін по опорних пунктах сил АТО

Доба на фронті: окупанти гатили по Авдіївській промці та шахті Бутівка

Доба на фронті: окупанти випустили міни по укріпленнях АТО

Найменше за півтора місяця: в АТО відзначили зменшення кількості ворожих обстрілів

Порошенко підписав амністію засудженим за нетяжкі злочини учасникам АТО

Ситуація в зоні АТО на 1 вересня: активність ворога знизилась