5.ua

Гуманітарна допомога з Росії перетне кордон у Харківській області - Кучма  За його словами, на засіданні контактної групи в понеділок вирішили, що гуманітарна допомога пройде через Харківську область, маршрут до Луганська також визначили. Кучма наголосив, що допомога здійснюватиметься під егідою міжнародного Червоного Хреста, а колону супроводжуватимуть представники ОБСЄ. До Луганська доправлять не лише російські гуманітарні вантажі, а й українські, європейські та американські. Допомогу розподілятимуть представники Червоного Хреста. Насамперед її отримають лікарні, дитячі садки, інтернати та всі, хто її потребує.

  Вранці стало відомо, що 280 КамАЗів – нібито, з гуманітарною допомогою від мешканців Москви та області – уночі вирушили до України. За твердженням росіян, везуть 2 тисячі тонн харчів і ліків.

  Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив: місію відправило міністерство надзвичайних справ без участі військових. Проте міжнародна спільнота ставиться до вантажу підозріло. Депутат Європарламенту Ребекка Гармс назвала допомогу "троянським конем", а президент США та прем'єр-міністр Італії під час телефонної розмови висловилися проти будь-якого втручання Росії в ситуацію в Україні, якщо на це немає прямої та чіткої згоди українського уряду.

  Попередній матеріал
  Нардепи знову не захотіли розглядати зміни до закону про вибори
  Наступний матеріал
  В Слов'янську затримали сина Нелі Штепи
  Loading...