5.ua

Губернатор Волині подав у відставку

  Спочатку до протестувальників вийшов голова обласної ради Володимир Войтович, який оголосив, що він та його перший заступник подають у відставку. Обов’язки Войтовича перебирає на себе ще один його заступник, представник від опозиції - Валентин Вітер. Він обіцяє найближчим часом скликати позачергову сесію. В обід до мітингувальників вийшов і голова ОДА. Борис Клімчук пообіцяв написати заяву про звільнення у себе в кабінеті, що й зробив. Каже, допоки Президент її не підпише, буде виконувати обов`язки губернатора Волині.

  Борис Клімчук, голова Волинської ОДА: "Ну просто написав, відправили по факсу. Тільки що в присутності лідерів опозиційних сил, фракцій заяву мою з проханням про відставку. Я аргументував цю заяву дуже простими та зрозумілими для вас словами, про які ми сьогодні говоримо і вчора говорили: з метою недопущення можливого протистояння силового, з метою недопущення можливого, господи спаси нас, кровопролиття тут, і далі, і прісно, і во віки-віків на Волині. Я прийняв це рішення".

  Валентин Вітер, заступник голови Волинської облради: "На цей складний період, коли написав заяву голова та його заступник, згідно закону про місцеве самоврядування, я перебираю функції керувати Волинською облрадою та беру відповідальність за роботу обласної ради. Тому найближчим часом ми зберемо керівників фракцій і найближчі дні буде проведена сесія".

  Попередній матеріал
  Активістка з Черкас перебуває у тяжкому стані
  Наступний матеріал
  Янукович звільнив Акімову з АП і призначив своїм радником
  Теги:
  Loading...