Грицак: У француза, який готував теракти до Євро-2016, вилучили 125 кг тротилу і понад 100 електроденаторів

  Голова СБУ Василь Грицак розповів про вилучену зброю та вибухівку у затриманого громадянина Франції, який готував теракти

  У затриманого в Україні француза, який готував теракти на Євро-2016, вилучено 125 кг тротилу, 5 автоматів Калашникова і понад 100 електродетонаторів. Про це повідомив голова Служби безпеки України генерал Василь Грицак на відкритті в Одесі першої у країні громадської приймальні СБУ, передає УНІАН.

  "У нього під час затримання вилучено 125 кг тротилу, 5 автоматів Калашникова, 5,4 тис. набоїв, більше 100 електродетонаторів, два РПГ-7 і 18 пострілів до них", – сказав він.

  Грицак наголосив: "Ви уявляєте, які руйнування та людські жертви могли би наступити у випадку застосування такої кількості вибухівки будь-де, будь-то Франція чи якась інша країна".

  Як інформував 5.ua, СБУ затримала терористичне угруповання, яке готувало низку терактів у Франції під час Чемпіонату Європи з футболу 2016 року. У МЗС Франції підтвердили, що в Україні француза справді затримали за підозрою у підготовці терактів. Представники французького зовнішньополітичного відомства додали, що підтримують контакт з українською владою щодо подальшої долі зловмисника.

  Попередній матеріал
  У Мінекономрозвитку назвали найбільші ІТ-центри України
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі побили журналістів одного з телеканалів

  Аудіозапис СБУ: затриманий француз готував 15 терактів у Парижі на "Євро-2016"

  Прикордонники затримали француза, який, за даними ЗМІ, міг планувати теракти до Євро-2016

  Українські прикордонники нестимуть службу у французьких аеропортах під час "Євро-2016"