5.ua

Грицак підтвердив затримання у Росії українського контррозвідника

  Цей працівник офіційно написав рапорт на поїздку до Росії, але не узгодив і вирушив туди несанкціоновано

  У Службі безпеки України підтверджують інформацію про затримання в Росії їхнього співробітника. Про це в четвер повідомив голова СБУ Василь Грицак, передає агенція УНІАН.

  "За нашою інформацією, він затриманий", – сказав Грицак, зауваживши, що в середині 2014 року цього співробітника позбавили допуску до державної таємниці і приблизно з кінця 2015-го він перебував у розпорядженні СБУ.

  За словами Грицака, цей співробітник офіційно написав рапорт на поїздку до Росії, але не узгодив і вирушив туди несанкціоновано.

  Нагадаємо, Федеральна служба безпеки Росії заявила про те, що 26 березня затримала співробітника департаменту контррозвідки центрального апарату Служби безпеки України підполковника Юрія Іванченка. У повідомленні, поширеному ФСБ, сказано, що "Служба безпеки України і ЦРУ підготували Іванченка для участі в операції з підстави на вербування ФСБ шляхом ініціативної пропозиції їм своїх послуг". Водночас російська сторона декларує намір відпустити контррозвідника: "Оскільки діяння іноземця не завдали шкоди безпеці Росії, він буде видворений в Україну із закриттям в'їзду на територію Росії".

  Попередній матеріал
  ВР закликає міжнародну спільноту засудити заборону Меджлісу окупаційною владою Криму
  Наступний матеріал
  В РФ згорів військовий літак – польоти Ан-26 і Ан-30 призупинені
  Loading...