Скріншот відео

Грудне вигодовування: актуальність та тенденції в Україні

В Україні кількість матерів, які годують грудьми - зменшується

Уже вшосте в Києві долучаються до Всесвітнього тижня грудного вигодовування - активісти руху "Молочні Ріки" навчали - як правильно прикладати дитину до грудей та бідкалися, що в Україні ані законів на захист матерів, що годують, немає, та й облаштованих для цього місць бракує. 

Майбутні батьки уважно слухають лекції про пологи, годування грудьми та саморозвиток у декреті. Хтось навіть нотує.

Після лекцій ті, хто в очікуванні дитини, практикуються у слінгоносінні. Інструктори проводять майстер-класи із зав'язування шарфів. Поки одні вчаться, інші приміряють зручний одяг для вагітних та мам, що годують, і навіть беруть участь у дефіле. Також у парку проходять десятки лекцій. Батьки вчаться як пеленати дитину, обирати підгузки так і правильно вигодовувати. Молодих мам вчать годувати дитину просто тут, на вулиці. І головне - не хвилюватися.

Свято на підтримку всесвітнього тижня вигодовування в Україні проводять вшосте. Організатори - громадський рух "Молочні ріки", кажуть, що в Україні кількість матерів, які годують грудьми - зменшується. Основна причина - те, що вони одразу після пологів виходять на роботу.

У Верховній Раді майже рік лежить законопроект щодо зменшення робочого дня для жінок, які вийшли працювати, але продовжують годувати немовля. Розробники закону також занепокоєні і тим, що в Україні зовсім не облаштовані місця для годування грудьми.В торговельних центрах, на автовокзалах, на залізничних станціях, навіть, не в усіх аеропортах України немає належних кімнат. немає умов для того, щоб була фізична можливість сховатися від усіх очей і нагодувати дитину груддю", - говорить заступник голови комітету ВР з питань охорони здоров'я Ірина Сисоєнко.

Уперше на свято на підтримку грудного вигодовування запросили не лише вагітних та молодих мам, а також - батьків, дітям яких уже понад п'ять років. Їх вчать досягати порозуміння у родині.
Юлія Божко. Іван Вірченко. 5 канал

Попередній матеріал
Клінтон обіцяє протистояти Путіну в разі перемоги на виборах у президенти США
Наступний матеріал
На мітинг у Стамбулі прибув Ердоган – зібралися сотні тисяч людей
Теги:
Loading...

Футболісти київського "Динамо" здобули перемогу над "Дніпром"

Справа "Торнадо": трьом учасникам сутичок під київським судом оголошено про підозру

11% особового складу київської поліції не пройшли переатестацію – Крищенко

На трасі Київ-Чоп відразу дві автівки збили пішохода насмерть