5 канал

Гройсман: 2018 рік буде роком нашого економічного успіху

Переваги державного бюджету на 2018 рік має відчути на собі кожна українська родина з точки зору своїх доходів і якості життя

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав нардепів проголосувати проект державного бюджету на наступний рік вчасно. У своєму зверненні він ще раз назвав переваги нового кошторису.

Зокрема, йдеться про зростання рівня ВВП на 3%. Також серед основних пріоритетів документа – фінансування нацбезпеки та оборони країни, видатки на освіту, охорону здоров'я та впровадження децентралізації.

"Взагалі я вважаю, що 2018 рік буде роком нашого економічного успіху. Успіху, який має відчути кожна українська родина з точки зору своїх доходів і якості життя. Дуже важливо, щоб усі рішення, які ми приймаємо, ми приймали вчасно і якісно. Я розумію, що зараз буде багато нісенітниць, до яких ми з вами уже звикли під час прийняття будь-якого важливого рішення. Але і в цей раз ми продемонструємо спільно з парламентом, Президентом, здатність прийняття державних рішень", – переконаний Гройсман. 

Попередній матеріал
ДТП зі службовцем МВС: Стало відомо, ким працює підозрюваний у сервісному центрі
Наступний матеріал
Брифінг начальника Головного сервісного центру МВС щодо ДТП, яку здійснив працівник центру – відео
Loading...