Ворожа техніка біля Луганського аеродрому
Ворожа техніка біля Луганського аеродрому ОБСЄ

"Гради", "Гвоздики" та "гаубиці: що виявив безпілотник СММ ОБСЄ в районі Луганська

Також дрон спостерігачів зафіксував шість вантажівок воєнного типу та щонайменше 35 чоловіків у формі воєнного типу

Неподалік аеродрому в тимчасово окупованому Луганську Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала реактивну систему залпового вогню "Град". Про це йдеться у звіті місії, оприлюдненому на сайті ОБСЄ

"5 квітня, приблизно о 14:00, патруль СММ зафіксував одиниці важкого озброєння, які рухалися неподалік від аеродрому в н. п. Луганськ, за 1,2 км на північ від дороги М04, що є порушенням відповідної лінії відведення. Так, наприклад, о 14:47 спостерігачі бачили одну реактивну систему залпового вогню (РСЗВ; БМ-21 "Град", 122 мм), яка рухалася по дорозі М04 у південно-східному напрямку", - зазначається у звіті міжнародних спостерігачів. 

Здійснюючи політ у район за 200 м на захід від Луганського аеродрому, безвілотник Місії виявив три РСЗВ (БМ-21 "Град", 122 мм), п'ять буксируваних гаубиць (2А65 "Мста-Б", 152 мм), сім самохідних гаубиць (2С1 "Гвоздика", 122 мм) і сім танків Т-72.

"Усі ці одиниці озброєння розташовані в цьому районі з порушенням відповідних ліній відведення. Окрім того, було зафіксовано 7 бойових машин піхоти (БМП-2), 13 бронетранспортерів (п’ять БТР-70, один БТР-80 і сім МТ-ЛБ, на одному з яких була встановлена зенітна установка), 6 вантажівок воєнного типу та щонайменше 35 чоловіків, одягнених у форму воєнного типу", - повідомляється у звіті СММ ОБСЄ.

Ворожа техніка біля Луганського аеродрому
Ворожа техніка біля Луганського аеродромуОБСЄ

Як інформував 5.UA, 4 квітня окупанти розмістили під Хрустальним "Гради", танки та гаубиці. Зокрема, спостерігачі СММ ОБСЄ зафіксували у бойовиків щонайменше 13 ракетних систем залпового вогню БМ-21 "Град" та десятки танків, заборонених Мінськими угодами. 

Нагадаємо також, що за даними СММ ОБСЄ, наразі на фронті спостерігається певна деескалація, однак і досі постріли не вщухають у "вогневому трикутнику".

Попередній матеріал
Українські бійці вгамували ворога під Павлополем – відкрили вогонь у відповідь
Наступний матеріал
Депутати надали переваги особам передпенсійного віку в разі скорочення штату працівників
Loading...

ОБСЄ про "режим тиші": Спостерігається деескалація, та постріли не вщухають у "вогневому трикутнику"

В ОБСЄ мають намір створити 20 зон безпеки на Донбасі

На базу окупантів у Безіменному прибула колона військової техніки – Тимчук