ГПУ звинуватила у сутичках 9-го травня владу Львова

  Генеральна прокуратура поклала відповідальність за події у Львові 9-го травня на місцеву владу. Про це заявив заступник генерального прокурора Віктор Войцишен.

  За його словами, місцеві ради міста та області ухвалили незаконні рішення. А саме - встановили інший порядок святкування Дня перемоги, ніж на території всієї України, це і спричинило сутички. За результатами розслідування, ГПУ порушила п`ять кримінальних справ і заарештувала трьох людей. Усі вони - представники ВО "Свобода". Водночас, прокуратура не порушила жодної адміністративної справи проти тих, хто провів у Львові масові заходи і розгорнув червоний прапор попри заборону суду. Не затримали правоохоронці й екс-міліціонера Святослава Сопільника, який стріляв у свободівця Олега Ковпака.

  Таким чином Войцишен прозвітував про результати діяльності робочої групи, яку він очолив, щодо подій у Львові. 9 травня представники партії "Русскоє Єдінство" та "Родіна" організовано прибули до Львова і розгорнули червоний "cтяг перемоги" на пагорбі Слави. Це спровокувало вуличні сутички. Раніше Львівська обладміністрація вирішила святкувати День перемоги без  червоних прапорів на будівлях.

  Попередній матеріал
  Адвокати Іващенка повідомили про поганий стан його здоров`я
  Наступний матеріал
  У Києві відбувся всеукраїнський Фестиваль талантів
  Теги:
  Loading...