5.ua

ГПУ санкціонувала арешт сепаратистів Константинова і Аксьонова та зрадника Березовського

  Генпрокуратура дала дозвіл на затримання та арешт ватажків сепаратистів – голови Верховної Ради Автономної республіки Крим Володимира Константинова, так званого прем’єра Криму Сергія Аксьонова, а також контр-адмірала Дениса Березовського.

  В ГПУ заявили – є ухвала суду на затримання та доправлення вищезгаданих осіб до суду для обрання їм запобіжного заходу. Володимиру Константинову та Сергію Аксьонову інкримінують дії, спрямовані на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу в країні. Колишньому ж командувачу військово-морських сил Збройних Сил України Денису Березовському закидають державну зраду. Загалом, за інформацією ГПУ, щодо ситуації в Криму у період з 27-го лютого 46 кримінальних правопорушень внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

  Микола Гошовський, начальник Головного управління нагляду за дотриманням законів у кримінальному провадженні ГПУ: «Насамперед, це правопорушення, передбачені розділом кримінального кодексу, який стосується злочинів проти держави. Це посягання на територіальну цілісність України. Таких кримінальних правопорушень зареєстровано 3. Дії, спрямовані на насильницьку дію або повалення конституційного ладу України – 5 кримінальних правопорушень. Найбільше – за статтею 341 – це захоплення або блокування адмінбудівель. 17 кримінальних правопорушень таких зареєстровано. Перешкоджання діяльності журналістів – зареєстровано 5 злочинів, хоча ми розуміємо, що їх значно більше».

  Попередній матеріал
  Російські солдати заблокували українську роту радіолокації на Тарханкуті
  Наступний матеріал
  Держдума РФ розгляне законопроект про приєднання Криму 21 березня
  Теги:
  Loading...