news.liga.net

ГПУ провела допит предстоятеля УПЦ МП Онуфрія – Луценко

  Слідство вважає, що екс-президент Янукович віддав наказ про незаконне позбавлення волі екс-предстоятеля УПЦ МП через політичні мотиви

  Генпрокуратура України допитала предстоятеля УПЦ МП митрополита Онуфрія як свідка у справі про незаконне позбавлення волі екс-предстоятеля УПЦ (МП) Володимира та митрополита Драбинка. Про це повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі одного з українських телеканалів, передає УНІАН.

  "Згідно з даними слідства, саме Янукович дав наказ колишньому міністру внутрішніх справ Захарченку позбавити волі і Блаженнішого Володимира, і митрополита Драбинка з метою примусити покійного предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату скласти свої повноваження на користь наближеної особи до Януковича", - заявив він.

  Крім того, чільник ГПУ наголосив: "Ми маємо безліч показів в основному людей церкви, у тому числі допитаний як свідок і нинішній предстоятель УПЦ МП (Онуфрій) і багато людей, які там працювали. Ми також маємо покази і самого Драбинка".

  Яу стало відомо, між Драбинко та Новинським вже провели очну ставку.

  "Драбинко вказує речі, які можуть змінити процесуальний статус свідка нинішнього народного депутата Новинського…На цей момент проводяться остаточні допити ще декількох важливих осіб і ми приймемо рішення щодо статусу Новинського, якщо будуть підстави пред’явити йому звинувачення – воно буде пред’явлено", - додав Луценко.

  "Ми точно бачимо підстави притягнути до відповідальності і в цьому епізоді колишнього президента України Віктора Януковича, який "доцарювався" до того. що вирішив керувати не тільки Конституційним судом, не тільки парламентом, Кабміном і олігархами, але ще і Українською православною церквою Московського патріархату", - підкреслив він.

  Як повідомляв 5.ua, 17 серпня Мін’юст повторно направив Росії запит на відеодопит Януковича.

  Попередній матеріал
  У Нью-Йорку відбулась офіційна церемонія відкриття 71-ї сесії Генеральної асамблеї ООН
  Наступний матеріал
  Уночі бойовики вдарили по захисниках Лебединського та Бердянського зі 120-мм артилерії – штаб

  Генпрокуратура викликала на допит екс-міністра оборони

  Парубій прийшов на допит до ГПУ

  Міністра молоді та спорту вже дві години допитують у ГПУ

  Мін’юст повторно направив Росії запит на відеодопит Януковича