ГПУ 5.ua

ГПУ оголосила підозру слідчому Нацполіції за переслідування майданівців

  За цим же провадженням оголошено у розшук заступника прокурора Дніпровського району Києва

  1 червня Управління спеціальних розслідувань ГПУ повідомило про підозру колишньому слідчому Дніпровського райуправління міліції Києва за переслідування майданівців взимку 2014 року. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

  "Управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України продовжують вживатися заходи щодо встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності правоохоронців, причетних до неправомірних дій стосовно учасників мирних акцій протесту в січні-лютому 2014 року", – йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, наразі підозрюваний працює слідчим Національної поліції. Його обвинувачують у зловживанні службовим становищем, незаконному затриманні, притягненні до кримінальної відповідальності завідомо невинуватої особи та фальсифікації матеріалів провадження.

  Досудове слідство нині триває. Збираються докази для притягнення до кримінальної відповідальності інших учасників вчинення злочину. "Готується клопотання до слідчого судді про відсторонення підозрюваного від посади та застосування до нього запобіжного заходу", – зазначають у відомстві.

  Зазначається, що за цим же провадженням притягнуто до кримінальної відповідальності прокурора прокуратури м. Києва та заступника прокурора Дніпровського району Києва. Останнього оголошено в розшук.

  Як повідомляв 5.ua, Верховна Рада за рік не розглянула жодного подання ВРЮ про звільнення "майданівських суддів".

  Попередній матеріал
  ВР запровадила інститут приватних виконавців судових рішень
  Наступний матеріал
  У Полтаві невідомі облили фарбою новий пам'ятник Мазепі
  Теги:
  Loading...

  ВРЮ: За рік Рада не звільнила жодного з "майданівських суддів"

  Усі присяжні у справі підозрюваних у розстрілі Майдану заявили самовідвід

  Прокурор про справу Майдану: Людей розстрілювали 23 екс-беркутівці