ГПУ хоче призначити Тимошенко безплатного адвоката

  Призначити безплатного адвоката для Юлії Тимошенко має намір Генпрокуратура. Речник відомства Юрій Бойченко зазначив: це станеться, якщо лідер ВО "Батьківщина" не запропонує своєї кандидатури, яка захищатиме її інтереси у справі про газові контракти 2009 року.
  Часу на роздуми Юлія Тимошенко має до наступної зустрічі зі слідчими. Коли вона відбудеться - поки що невідомо. Нагадаємо, сьогодні ГПУ допустила до розгляду цієї кримінальної справи народного депутата від БЮТ Сергія Власенка, як фахівця в галузі права для захисту прав Юлії Тимошенко. Утім, його наділили лише функціями радника - жодних процесуальних повноважень під час судових засідань він не має. За версією ГПУ, Власенко не може поєднувати депутатські повноваження з адвокатською практикою. Проти екс-прем`єра порушили три кримінальні справи: за нецільове використання коштів, отриманих за Кіотським протоколом, під час закупівлі авто швидкої допомоги, а також щодо газових контрактів 2009 року. Юлія Тимошенко заявила, що оскаржила у суді порушення проти неї третьої кримінальної справи щодо газових контрактів. Печерський райсуд продовжить розглядати скаргу завтра.

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України (2005, 2007-2010): "Ми знаємо ціну Печерському суду. Ми знаємо ціну сьогоднішньому правосуддю. У на снемає ніяких ілюзій відносно того, що Печерський суд, або будь-який інший суд, сьогодні буде іти проти влади і приймати правосудні рішення, а не замовні. Але, в той же час, ми хочемо пройти всі можливі інстанції в Україні, щоб показати власне українському суспільству, що ми маємо замість судів".

  Попередній матеріал
  «УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ» - на «5 каналі»
  Наступний матеріал
  Призначено дату суду над звинуваченими у вибухах в Макіївці
  Теги: