Ігор Романенко
Ігор Романенко 5 канал

"Готуватися треба, але очікувати не варто": Романенко про загрозу повномасштабного наступу на Донбасі

Передумови для ворожого наступу на сході є, тому українські сили мають бути напоготові

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" заступник начальника Генштабу (2006-2010) Ігор Романенко оцінив ймовірність Кремля дати бойовикам наказ розгортати широкомасштабний наступ на Україну. 

"Зараз вони пропагандистськи піднімають питання про те, що Україна хоче використати цей час, коли незручно Росії буде вести ці дії (наступальні – ред.), і до Чемпіонату використати цей час. Але коли це закінчиться, як відомо по Олімпіаді (2014 року в російських Сочі), руки в них розв’язані, тобто вони можуть", - висловив припущення Романенко.

Водночас, він зауважив: "Я би не був таким однозначним. Підґрунтя для цього є, тому що є передісторія у нас, коли все це так і відбувалося, але найближчим часом…вважати, що відбудуться серйозні широкомасштабні події в наступі (ворога) недоцільно".

При цьому, військовий експерт додав: "Готуватися до цього треба, і це робиться з боку України. Ми бачимо, у тому числі, навколо Горлівки і в інших містах, як і що все це відбувається, але треба нарощувати свої можливості".

Повну версію розмови дивіться у відео: 

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони України – завершено
Наступний матеріал
Фанати кращих футбольних клубів світу гуляють Києвом – ФОТО
Loading...