Гостомельським VIP - автопарком займається слідство

  VIP-автопарком, знайденим напередодні у Гостомелі, займеться слідство. Про це повідомив Арут Папоян, помічник виконувача обов'язки міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. А поки що колекція автомобілів буде перевезена під охорону до Межигір'я. 

  Зараз перевіряють на кого зареєстровані автівки, чи законним шляхом вони потрапили на територію України та чи сплачені за них усі необхідні податки. «Бентлі», «Мерседеси», низка позашляховиків: загалом 13-ть машин. Вартість деяких з них, за словами активістів, може сягати півтора мільйона доларів і більше. Наразі весь транспорт перебуває на складі депутата Ірпінської ради Юрія Прилипка. На склад автомобілі потрапили два дні тому. До рук активістів Самооборони потрапила і карта, на якій відмічено автошлях від Межигір'я до місця зберігання автомобілів, що за їхніми словами, може свідчити, що саме сім'я Януковича користувалася цим транспортом.    

  Арут Папоян, помічник Арсена Авакова:«Сейчас решаем вопрос, чтобы отсюда их перевезти обратно в Межигорье, там где они были. Дальше ими будет заниматься следствие. Не мне решать, что будет с этими машинами».

  Анатолій Ведмідь, активіст: «Ми перевіряємо зараз їхню легітимність. Ми з'ясовуємо як вони опинилися на нашій території, в Україні? Яким чином вони завезені, на кого зареєстровані? Їх собівартість».

  Попередній матеріал
  Рух до резиденції Межигір’я сильно ускладнений
  Наступний матеріал
  Всіх арештованих активістів Євромайдану звільнили
  Теги:
  Loading...