5.ua

Горіну можуть оштрафувати за неявку до суду [відео]

  До 3-х тисяч гривень штрафу може загрожувати народному депутату Ірині Горіній за неявку до суду.

  Як зазначив адвокат «свободівців» Ярослава Лисенка, Сергія Бойка та Віталія Грузинова, народний депутат не присутня вже на 6-ому засіданні у справі, яку сама ж й ініціювала. Хоче: аби активістів покарали за кидання сніжків у неї та колег у квітні.  Підсудним також інкримінують побиття Дмитра Лобатюка, який був присутній на мітингу «Вставай, Україно!» 18 травня. Він також до суду не з'явився хоча головуючий у справі повідомив, що постраждалих та свідків неодноразово викликали. Засідання перенесли на 23 жовтня.

  Віталій Панов, прокурор: «Кримінальний-процесуальний закон передбачає відповідальність свідків та потерпілих на неявку у судове засідання. До свідків може бути застосований примусовий привід на потерпілих може бути накладено грошове стягнення».

  Іван П'ятак, адвокат підсудних: «На даний час прокуратура нічого цього не зробила. Не застосувала запобіжних заходів, якщо на наступний раз не з’являться, від нашого боку будуть відповідні клопотання про забезпечення явки осіб на судовий процес». 

  Ярослав Лисенко, підсудний, активіст ВО «Свобода»: «Там було дуже багато не то що побитих а постраждалих з обох боків і саме одна особа вирішила подати в суд саме на «свободівців». Я думаю, це була когось підказка, він думав, що він подасть заяву і все воно саме зростеться. Так само, як Горіна, вона думала, що вона державний службовець 1-го рангу і їй можна не з’являтись не приходити». 

  Попередній матеріал
  У Кривому Розі в багатоповерхівці стався вибух газу: є жертви
  Наступний матеріал
  Вибух газу в криворізькій багатоповерхівці спричинила нерозважливість мешканця
  Теги:
  Loading...