"Гордість країни": у Києві відзначили спражніх Героїв [відео]

  Вони не мають ні орденів, ні медалей, але мають сміливість та дивовожну силу волі. У Києві увосьме вручили звичайним людям за незвичайні вчинки премію "Гордість країни". У кожного з лауреатів своя історія, сповнена драматизму і не завжди із щасливим фіналом.

  Леся Головата, 5 канал: "Ця червона доріжка та сцена Київської національної опери не для тих, хто звик бути в центрі уваги. Сьогодні герої - звичайні люди, які в критичних ситуаціях здатні на подвиг".

  Торішній день Святого Валентина ця сім`я з Харківщини не забуде. Лише завдяки відданості лікарів та рятувальників на світ з`явився їхній третій син. Коли в Тетяни почалися перейми, швидка не змогла прибути на допомогу - кількаденні заметілі засипали дорогу  метровими кучугурами. 18 кілометрів рятувальники розчищали 6 годин. Але лікарі встигли.

  Ольга Коваленко не виховує дітей, вона їх рятує. Лікар береться за надважкі випадки - навіть якщо у маленьких пацієнтів 75 відсотків опіків шкіри. Після її легкої руки понад 4 тисячі малюків народилися вдруге. У першого пацієнта був один шанс із тисячі. Півтора десятка років тому лікарка пішла ва-банк. 

  Школяр Андрій Жовтоног урятував свого брата, який взимку впав до криниці. За мить Андрій стрибнув туди сам і сім годин простояв у крижаній воді, тримаючи брата на плечах. Він двічі виходив на сцену - у номінації "дитяча мужність" та народний герой.

  Вісім років вручають премію "Гордість країни". У залі радість цьогорічних лауреатів розділяють попередники. Понад сімдесят звичайних героїв вже утворили цілу спільноту. Боксер Віталій Кличко до цієї касти поки що не належить. Каже, досі шукає приводу для подвигу.

  Леся Головата, Юрій Підлісевич, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  Масштабна лісова пожежа у Китаї
  Наступний матеріал
  УПЦ МП розпочала будівництво собору Воскресіння Христового у Києві
  Теги: