5.ua

Головний «дніпропетровський терорист» заявив про шантаж з боку СБУ [відео]

  Головний обвинувачений у дніпропетровських терактах, Віктор Сукачов, спростовує свою причетність до вибухів. Натомість, стверджує, йому погрожували під час допиту, тому свідчив під примусом. Таке підсудний заявив в Індустріальному райсуді Дніпропетровська.

  Віктора Сукачова звинувачують у скоєнні терактів у 2011-2012 роках у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі. Досі він відмовлявся свідчити у суді – поки не допитають усіх учасників процесу. Мовляв, щоби виключити можливість впливу працівників СБУ на їхні покази. За словами Сукачова, він зізнався лише в тому, що надавав технічну допомогу Віталію Федоряку і не знав про заплановані теракти. Федоряк уже визнав свою провину і вибачився перед мешканцями міста. Натомість, інші обвинувачені – Лев Просвирін, Дмитро Рева і Віктор Сукачов не визнають себе причетними до терактів.

  Віктор Сукачов, підозрюваний в організації терористичної групи та виготовленні вибухівки: «Показання, які я давав під час досудового слідства, на 95% є недостовірними по суті, не є достовірними, вони давалися під тиском співробітників СБУ, які погрожували арештом моїх близьких, власне, моєї дружини та молодшого брата... Розповідаючи про те, що ми з паном Федоряком, нібито, влаштовували вибухи, я повторював попередньо завчені відомості. У мене є таке відчуття, що те саме робив і Федоряк».

  Олександр Гладких, голова державного обвинувачення: «Сейчас очень сложно оценить его показания, поскольку, потому что оно звучит так: «оно, конечно, быть может, ежели, даже очень может быть, но быть не может никогда» – абракадабра какая-то получается, трудно поддать анализу его выступление».

  Попередній матеріал
  ЦВК продовжує реєструвати кандидатів до участі у перевиборах
  Наступний матеріал
  Російська поліція розшукує 3-х імовірних організаторів вибуху у Волгограді