Голова Тернопільської ОДА підтвердив відданість Януковичу [відео]

  Голова Тернопільської облдержадміністрації у телефонній розмові з одним із активістів, які минулої ночі захопили будівлю облдержадміністрації, підтвердив відданість Президенту. Валентин Хоптян послався на це, коли відмовився написати заяву на звільнення, як того вимагали протестувальники.

   

  У самій облдержадміністрації жодних провокацій та інцидентів не сталося, ніч минула спокійно. Міліція не застосовувала до активістів жодних дій. Зранку люди зібралися під кабінетом голови обласної адміністрації - з вимогою до керівництва області скласти повноваження, або перейти на бік народу. Однак ані чільника облдержадміністрації, ані його заступників на місці не було. За неофіційною інформацією, на сьогодні для всіх працівників установи оголошений вихідний. У телефонній розмові з головою обласного штабу національного спротиву Валентин Хоптян заявив, його шпиталізували з високим тиском, однак до якої саме лікарні не сказав.

  Володимир Стаюра, голова обласного штабу національного спротиву: «Зараз я буду при вас дзвонити і питатися, де він є. Валентин Антонович, вас турбує депутат обласної ради Володимир Стаюра. Ми зараз біля вашого кабінету. Коли ви будете?»

  Валентин Хоптян: «Як тільки мене лікарі відпустять…Тиск 200 на 140».

   Володимир Стаюра, голова обласного штабу національного спротиву: «Ви можете нам сказати, чи ви готові написати заяву на звільнення?»

   Валентин Хоптян: «Ні. Якщо мені Президент скаже, то я зразу напишу».

  Володимир Стаюра, голова обласного штабу національного спротиву: «Ви будете служити й далі Януковичу, незважаючи на ті злочини?»

   Валентин Хоптян: «Скаже президент, щоб я написав заяву, я напишу».

   Володимир Стаюра, голова обласного штабу національного спротиву: «А якщо він скаже вам повіситися, будете вішатися?»

  Валентин Хоптян: «Як скаже, то буду вішатися».

   Ігор, протестувальник: «На Україні склалася така ситуація, що вже далі терпіти годі..Закони незаконно приймають, владу приватизували…».

  Попередній матеріал
  У Чернівцях активісти потрапили в середину ОДА [відео]
  Наступний матеріал
  Литва пропонує взяти на лікування поранених під час сутичок в Києві
  Теги:
  Loading...