Голова правління "Ощадбанку" відповів Центробанку РФ "мовою агресора"

  Голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний знайшов оригінальний спосіб. Щоб відповісти на офіційного листа від Центрального банку Росії з вимогою закрити відділення українського банку у Криму.

  Як пише сам пишний на своїй сторінці у Facebook, у вівторок ввечері, 27 травня, у своїй службовій пошті він натрапив на "лист щастя " від Центробанку РФ за підписом першого заступника голови А. Ю. Симановського.

  У листі йшлося про те, що російська сторона вирішила припинити роботу відділень українського Ощадбанку в Криму з 26 травня.

  "Це при тому, що в зв’язку з російською окупацією та рейдерськими захопленнями відділень Ощадбанк вимушено припинив свою роботу на півострові ще три тижні тому – з 6 травня. А 8 травня прийняв рішення про закриття філійної мережі на час російської окупації АР Крим. При цьому хочу зазначити, що ми виконували всі свої зобов’язання перед клієнтами до останнього дня роботи ", - пише Пишний.

  Окрім того, російський Центральний банк "пропонує" українському Ощадбанку передати свої активи та зобов’язання "в порядку установленому статтею 7 Федерального закону Про особливості функціонування фінансової системи Республіки Крим і міста федерального значення Севастополя на перехідний період".
  "Це при тому, що російські окупанти разом зі своїми кримськими маріонетками константіновими-аксьоновими-теміргалієвими по-рейдерськи захопили все майно і готівку Ощадбанку на півострові, завдавши українському державному банку, а отже, й державі Україна збитків на близько 9 млрд. грн", - зазначає голова правління українського банку.

  Відповідь на лист російської сторони була написана "мовою агресора".

  "Я пішов за "логікою" окупантів і підписав лист про те, що Ощадбанк ухвалив аналогічне за своєю юридичною силою рішення про закриття структурних підрозділів Центробанку Росії в Краснодарському краї, а також у Брянській, Курській, Білгородській та Ростовській областях. Крім того, запропонував передати активи Центробанку Росії на користь держави Україна як компенсацію за російську окупацію споконвічно українських територій", - пише Пишний.

  Обидва лист додаються.

  Наразі невідомо, чи був лист-відповідь відправлений до Росії.

  10339574 715137248545015 2681187796198898084 n

  10342965 715137275211679 8843804692472817434 n

  Попередній матеріал
  В УПЦ (МП) засудили терористів і підтримали дії держави
  Наступний матеріал
  Нападникам на ПС в Житомирі загрожує від трьох до семи років ув’язнення
  Теги: