5 канал

"Голосіївська криївка": Благодійний фестиваль для порятунку бійця АТО

Організатори збирають гроші для 21-річного добровольця Артема Ільченка

"Голосіївська криївка" - фестиваль під такою назвою вже вдруге відбувається в одному з парків Києва. Організатори підготували для відвідувачів виступи митців та рок-гуртів. А для пораненого в Авдіївці добровольця Артема Ільченка хочуть зібрати гроші на реабілітацію та лікування, передає "5-й канал".

На фестивалі "Голосіївська криївка" лірник із Рівного популяризує автентичну пісню. Каже, що таких інструментів та виконавців в Україні залишилися одиниці.

Також на мистецькій сцені фестивалю автори зачитують власні вірші. Значна частина – про війну. Серед рядків – заклики до військових на Сході.

"Абсолютно логічно, що зараз сучасні поети присвячують свою творчість актуальним подіям в країні, у тому числі і війні російсько-українській", - розповів координатор мистецької сцени Злата Паламарчук.

Волонтери демонструють, як легко плести маскувальні сітки. Кажуть, що на фронті велика потреба у них. А хлопці та дівчата вчаться збирати автомат Калашникова. Пояснюють, що ситуація в країні така, що такі навички зайвими не будуть. На фестивалі можна і постріляти. Щоправда, зброя не бойова, а кулі – пластикові.

Відвідувачі фестивалю можуть власноруч і сувенір собі зробити. Або придбати щось кольорове з буремного Сходу. Заманюють на свіже повітря в Голосіївському парку і кухарі. Погоцати на фестивалі можна під виступ рок-груп. Але цьогорічна "Голосіївська криївка" не лише розважальний захід. Організатори збирають гроші для 21-річного добровольця Артема Ільченка.

Фестиваль у Голосіївському парку триватиме два дні. Вхід – вільний.

Олексій Братущак, Владислав Каретник, 5 канал.

Попередній матеріал
ДТП в Одесі: винуватець обстріляв потерпілих
Наступний матеріал
Українські заробітчани в Польщі отримають більше прав
Теги:

"Антонов" розповів про проект будівництва "Мрії-2" та поставки для Міноборони

"Фестиваль туристичної журналістики" стартує на Київщині

13-річна українська піаністка виграла Гран-прі міжнародного дитячого фестивалю

14-й міжнародний фестиваль повітряних куль у Мексиці