Голанські вболівальники з`їжджаються до Харкова

  Голанські вболівальники з`їжджаються до Харкова. Оанж-кемп - наметове містечко для фанів збірної Нідерландів - може вмістити понад тринадцять тисяч осіб.

  Шестеро німецьких уболівальників місця у харківському кемпінгу замовили через інтернет. За кілька днів до чемпіонату з`ясувалося, що табору, де вони хотіли жити - не існує. Ошукані звернулися до фан-посльства, яке розташоване просто на площі Свободи.

  Євген Годун, голова стаціонарного фан-посольства м. Харкова: "Там не может быть теоретически места для кемпинга нигде, то есть это целенаправленное мошенничество, кем было организовано, не знаю, понятно, что деньги им возвращать никто не будет, можно писать заявление, но я не уверен, что это им нужно. Мы им помогли решить проблему с проживанием, им есть куда ехать, они не будут жить на улице".

  Проблема із житлом виникла і у кількох десятків мешканців Нідерландів. Спочатку з`явилася інформація, що кемпінгу, де вони планували зупинитися, взагалі не існує. Потім з`ясувалося - житло для іноземців виділили за 40 кілометрів від міста.

  Олександр Нечипоренко, директор Департаменту міськради з підготовки до Євро-2012: "Как потом выяснилось, эти люди были просто не удовлетворены условиями, которые им там предложили. И проголосовали ногами в противоположную сторону. То есть, часть здесь разместилась — их десять человек, часть выбрала другое место проживания".

  Зараз фани відпочивають в оранж-кемпі у харківському гідропарку. Розважатиме їх популярний голландський  гурт "Дік Декерз".

  Гурт "Дік Декерз: "Всі голландці нас знають, вони знають, що ми співатимемо ввечері, ми маємо створити їм сьогодні настрій перед завтрашньою грою".

  Завтра ми знову підемо до фан-зони, це буде захопливо. Ми повинні виграти, бо буде дуже важко пройти далі. Я сподіваюся, що завтра ми переможемо і буде велика вечірка.

  Нам тут дуже подобається, ми приїхали за кілька днів до першого матчу Нідерландів, результатом гри, звичайно були розчаровані, але тут нам дуже подобається — і погода, і українські люди.
   
  Гра між збірними Нідерландів та Німеччини відбудеться завтра ввечері. Перед матчем голландські музиканти підтримають бойовий дух співвітчизників у фан-зоні на майдані Свободи. 

  Світлана Сірик, В’ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Шевченко потрапив у ДТП
  Наступний матеріал
  Євро-2012: у Польщі - сутички між російськими, польськими фанами та поліцією
  Теги: