martinprosperity.org

Глобальний індекс креативності: Україна стала 45-ю зі 139 країн

Найбільш креативною визнали Австралію, останню, 139-ту, сходинку посів Ірак.

Martin Prosperity Institute (Канада) опублікував щорічний рейтинг, що аналізує дані стосовно креативності та креативного класу в регіонах і країнах по всьому світу.

Як пише "Новое время", глобальний індекс креативності оцінює країни за трьома ключовими показниками економічного розвитку - технології, таланти і толерантність.

Зокрема, під час складання рейтингу зважають на інвестиції в наукові дослідження й розробки, кількість дослідників і патентів на душу населення, рівень і характер освіти, дані соціологічних опитувань Gallup на тему ставлення жителів різних країн до іммігрантів, расових та етнічних меншин, а також до сексуальних меншин.

У 2015 році найкреативнішою стала Австралія, за нею США і Нова Зеландія. До десятки найбільш креативних країн світу також увійшли: Канада, Данія, Фінляндія, Швеція, Ісландія, Сінгапур та Нідерланди. Україна в цьому переліку посіла 45-те місце зі 139. Наступні за Україною Польща, Чорногорія і Болгарія.

martinprosperity.org
martinprosperity.org

Як повідомляв 5.ua, українські виші вперше потрапили до престижного британського рейтингу Times Higher Education World University Rankings.

Попередній матеріал
На Генасамблеї ООН проголосували за непостійних членів Радбезу
Наступний матеріал
Слідчий комітет РФ відмовився розслідувати незаконне затримання українського депутата
Теги:
Loading...