Фото ugcc.org.ua

Глава УГКЦ увійшов у топ-10 людей року за версією журналу "lnside the Vatican"

  Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав увійшов у топ-10 людей 2013 року за версією журналу "lnside the Vatican". Главу УГКЦ зараховано за те, що він став "сміливим свідком істини і добра".

  Департамент інформації УГКЦ.

  З цієї нагоди журнал "lnside the Vatican" опублікував біографічну статтю про Главу УГКЦ.

  Завдяки своїй енергії і запалу в захисті Церкви в Україні, особливо в цей важкий рік для цієї країни, ми вшанувати його як одного із визначних людей 2013 року", − йдеться у статті.

  Автор статті зазначає, що Блаженніший Святослав вважається об'єднавчою силою для греко-католиків в Україні і в усьому світі, оскільки він жив за кордоном і знає життя українців в діаспорі. Також у цій біографічній статті підкреслюють, що Предстоятель УГКЦ виступає "промотором екуменічного діалогу з Православною Церквою і прагне діалогу з нинішнім Урядом України". "Він є лідером Церкви, що піднімає свій голос на захист свободи, особливо у світлі останніх подій у Києві", − пишуть у статті.

  Журнал "lnside the Vatican" виходить у світ щомісяця з 1993 року. Він інформує громадськість про події в Римській курії, у Ватикані та Римі, а також у християнському світі. 

  Попередній матеріал
  СБУ: документи, що стосувалися убивств 18-20 лютого, знищено попередньою владою
  Наступний матеріал
  У Києві феодосійські морпіхи зіграли футбольний матч з зірками естради