5.ua

Глава Одеської ОДА просить ГПУ звернути увагу на Ківалова

  Голова Одеської ОДА Ігор Палиця надіслав листа генпрокурору Віталію Яремі щодо сепаратистської діяльності народного депутата Сергія Ківалова.Про це сам Палиця написав на своїй сторінці у Facebook.


  Зокрема, Палиця вимагає звернути увагу на статтю Ківалова "Настав час готувати Конституцію для Одещини", яка була опублікована в тижневику "2000" 8-го лютого 2014-го року.
  Як стверджує керівник Одеської ОДА, у цій публікації "автор робить висновки, направлені на розпалювання національної ворожнечі між громадянами України, що проживають у східних і західних регіонах держави".

  На його думку, такі дії можуть кваліфікується за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.110 ККУ (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

  Окрім цього, Палиця звернув увагу на зв`язок між Ківаловим та засудженим за сепаратизм Антоном Давидченком, який, начебто, був задіяний у передвиборчому штабі Ківалова на виборах у 2012 році.

  Палиця також розповів, що, за інформацією ЗМІ, головний редактор підконтрольного Ківалову телеканалу "Академія" Юрій Селіванов у своїх програмах робив публічні заклики до повалення конституційного ладу.

  У разі підтвердження наявності у діях Ківалова "ознак суспільно-небезпечних діянь", Палиця просить Ярему притягнути Ківалова до кримінальної відповідальності.
  Попередній матеріал
  У Мінфіні готові регулювати питання кредитів у військовослужбовців в зоні АТО
  Наступний матеріал
  Військові сил АТО намагаються блокувати "кризові райони" Донбасу
  Теги:
  Loading...