Гігантський пам`ятник молотку з`явився у Гадячі [відео]

  Гігантський пам`ятник молотку з`явився у Гадячі на Полтавщині. Шістсоткілограмовий постамент має 5 метрів заввишки. Встановили його - біля місцевого магазину будівельних матеріалів. У приміщенні є музей присвячений молотку.

  Ідея створити гіганський молоток належить директору місцевого підприємства з випуску промислових вентиляторів. Робили 5-метровий інструмент усім заводом. Лише на виготовлення рукоятки знадобилося понад два тижні. Деревину для виробу готували ще з весни. Триметрову металеву частину також створювали на підприємстві. Умільці запевняють, величезний молоток не боїться ані дощів, ані іржі. 

  Встановили шістсоткілограмовий молоток - біля одноіменного магазину. Пам`ятник інструменту - одразу знайшов своїх прихильників.  

  Величезний інструмент став найбільшим експонатом у музеї молотка, який у крамниці будматеріалів облаштував власник. Загалом у колекції - понад 200 предметів. Від найдавнішого кам`яного молотка до найсучаснішого. Експозицію - збирали усім містом.

  У планах власників унікальної колекції – її розширення. Хочуть укласти збірку анекдотів про молоток. Кажуть, таких жартів назбирали вже чимало.

  Олена Орлова, Павло Бабінчук, Полтавщина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Зурабов проголосував на виборах до Держдуми на дільниці у Києві
  Наступний матеріал
  Депутатів Держдуми обирають військовослужбовці ЧФ РФ
  Теги: