Фото прес-служби Міноборони

"Гетьман Сагайдачний" провів спільні навчання з кораблями НАТО у Чорному морі

У західній частині Чорного моря фрегат Військово-морських сил Збройних сил України "Гетьман Сагайдачний" провів спільні навчання типу PASSEX з кораблями ВМС США, Болгарії, Румунії і Туреччини.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, учасники маневрів відпрацювали взаємодію у складі багатонаціональних тактичних з’єднань відповідно до стандартів НАТО. Український корабель разом з есмінцем ВМС США "Портер", болгарським фрегатом "Верні", румунськими фрегатом "Регіна Марія" та корветом "Макеларіу" та турецьким фрегатом "Тургутрейс" здійснив плавання в бойових порядках (ордерах), провів навчання з протиповітряної оборони та проведення операцій із забезпечення ембарго та догляду, а також протичовнове навчання із залученням імітатора підводного човна.

Командувач Військово-морських сил Збройних сил України віце-адмірал Сергій Гайдук назвав участь українського корабля у спільних навчаннях "свідченням системної співпраці вітчизняного флоту з ВМС країн НАТО". Він зауважив, що з початку року це вже треті навчання типу PASSEX у Чорному морі за участю українського корабля. Український флотоводець зазначив: "В питанні підтримання стабільності у регіоні Чорного моря не повинно бути вакууму, який, на жаль, виник навесні 2014 року у зв’язку з анексією Російською Федерацією території Автономної республіки Крим і міста Севастополя. Тому в ситуації, що склалася, важко переоцінити значення таких спільних навчань як Sea Breeze та PASSEX".

Нагадаємо, американський ракетний есмінець ввійшов у Чорне море 6 жовтня. 

Попередній матеріал
Абромавичус: Не можна взяти корумповану структуру, звільнити 10% людей – і сподіватися, що все зміниться
Наступний матеріал
В Одесі закипіла справжня українська політика – Саакашвілі
Теги:
Loading...