Герман сумнівається в об`єктивності "Репортерів без кордонів"

  В неупередженості організації "Репортери без кордонів" засумнівалися на Банковій. Заступниця голови адміністрації Президента Ганна Герман заявляє, що попереджала правозахисників про відспустки високопосадовців і пропонувала узгодити дату візиту місії, про що демонструє відповідні листи.

  "Я схильна думати, що вони прибули в Україну вже з готовими висновками стосовно свободи слова...і це дає мені підстави сумніватися в їхній об"єктивноті і неупередженості",- сказала Ганна Герман. 

  Чиновниця вкотре спростувала існування проблем зі свободою слова. На її думку, це опозиції хотілося б, щоб нова влада чинила тиск на пресу. А тому вона перекручує факти і подає їх через журналістів, що співпрацюють з іхніми опозиційними штабами,- вважає Ганна Герман.

  Місія Репортів без кордонів запланувала візит до України на понеділок, 19 липня. Керівник дослідницьких програм Жіль Лорде заявив радіо "Свобода", що правозахисників не попередили про неможливість зустрічі з українськими високопосадовцями.

  Водночас генеральний секретар «Репортерів без кордонів» Жан-Франсуа Жуяр раніше заявляв, що місія організації не змінюватиме часу свого візиту і готова здійснити ще один - восени, якщо зустрітися із висопокпосадовцями на вдасться.

  Попередній матеріал
  "Репортери без кордонів" можуть не зустрітися із вищими посадовими особами України
  Наступний матеріал
  "Репортери без кордонів" вирішили не змінювати дати візиту
  Теги: