Герман: Президент ознайомився із листом "5 каналу" (відео)

  Віктор Янукович ознайомився з листом 5го каналу. Про це заявила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман. Окрім того, вона повідомила: Віктор Янукович уже зустрівся із головою СБУ Валерієм Хорошковським, якого "5-й" звинуватив у тиску на суд, внаслідок чого канал втратив частоти. Водночас Герман не береться прогнозувати, як вчинить Президент у сутуації, що склалася. 5 канал та ТВі, нагадаємо, вимагають відсторонення від посади голови СБУ, який водночас є і членом вищої ради юстиції.

  Ганна Гераман, заступник Глави секретаріату президента: "Звичайно президент не може втручатися в суди, керувати судами і казати, кому давати приференції, кому не давати. Але президент не пропускає жодного звернення ані журналістів, ані громадськості і всі ці сигнали. Усі ці сигнали вивчаються і робляться відповідні висновки".

  У вівторок окружний адмінсуд Києва на вимогу групи телеканалів Інтер забрав у "5 каналу" та "ТВі" частоти, виграні у січні цього року. В обох компаніях вважають, що на процес тиснув Валерій Хорошковський, голова СБУ, член вищої ради юстиції, відомий бізнесмен, основну частину статків якого, як вважає преса, складають медіактиви. Зокрема його вважають причетним до групи Інтер.  Попередній матеріал
  Колумбія потерпає від повеней
  Наступний матеріал
  Китайця, який поранив 16 дітей, засудили до страти
  Теги: