5 канал

Геращенко закликала створити фонд підтримки родин політв'язнів

Має функціонувати відділ, що займається юридичною та психологічною допомогою родинам політв'язнів Кремля та бранців на окупованих територіях

Заступник голови Верховної Ради просить Кабінет міністрів підтримати родини заручників. Про це Ірина Геращенко заявила під час засідання Погоджувальної ради.

Перший віце-спікер закликала урядовців уже зараз закласти в бюджет фінансування спеціального фонду, який би допомагав сім'ям політичних в'язнів та утримуваних на окупованих територіях.

"Шановний уряд, це неприпустимо, що вже рік ми боремося, щоб у Міністерстві з тимчасово окупованих територій було створено невеличкий відділ з п'яти осіб, який би займався юридичною, психологічною допомогою родинам як політв'язнів Кремля, так і на окупованих територіях. Будь-ласка, створіть нормальний фонд, який був би в МЗС, який буде нести два питання – адвокатська допомога кримським татарам, і так само, створити цей відділ і виділити фонд для тих, хто знаходиться на окупованих територіях", – зазначила Геращенко.

Попередній матеріал
Напередодні звільнення Умерова та Чийгоза відбулись нові арешти – Барієв
Наступний матеріал
"З'їхав у кювет, перекинувся": на Львівщині сталась смертельна ДТП
Loading...