Facebook Антона Геращенко

Геращенко: У Києві на великому хабарі затримали екс-прокурора – родича Ківалова

  Колишнього прокурора Шевченківського району Києва упіймали на хабарі в $150 тис.

  Про таке повідомив народний депутат Антон Геращенко у своєму Facebook: "Після сьогоднішнього затримання родича Сергія Ківалова, колишнього прокурора Шевченківського району Києва Сергія Нечипоренка, на хабарі в 150 тис. доларів - це справа може стати ще однією лакмусовим папірцем для перевірки на міцність української правоохоронної системи, після справи "діамантових прокурорів".

  Народний обранець запевнив: "Щоразу, коли мені кажуть що Майдан програв, я кажу, що я з цим твердженням не згоден! Родич Сергія Ківалова - це була недоторканна особа для правоохоронної та судової системи. Це був небожитель, вершитель доль! А зараз він лежить мордою на асфальті!"

  Антон Геращенко вважає символічним, що гучне затримання відбулося в день другої річниці силового розгону студентського Майдану, який став одним із детонаторів Революції, котра знищила режим Януковича.

  "Головне, щоб тепер у прокурорів, слідчих і їхніх начальників вистачило сил і бажання проявити принциповість і довести цю справу до суду. А ми їм у цьому допоможемо!" - зазначив депутат.

  Він також відреагував на запевнення Сергія Ківалова про те, що він знає Сергія Нечипоренка лише по навчанню останнього в Одеській юридичній академії і той не є його родичем: "Роблячи таку заяву, Сергій Ківалов просто робить хорошу міну при поганій грі, щоб спробувати зберегти залишки впливу на судову систему України, від яких, я сподіваюся, ми її скоро повністю звільнимо". 

  Раніше 5.ua повідомляв, що працівниками прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Управління внутрішньої безпеки СБУ затримано "працівника прокуратури одного з районів міста Києва та колишнього прокурора району столиці, які вимагали та отримали від громадянина неправомірну вигоду у розмірі $150 тис."

  Попередній матеріал
  Президент України прийняв запрошення відвідати Туреччину
  Наступний матеріал
  Бойовики зменшили кількість обстрілів у зоні проведення АТО - штаб
  Теги:
  Loading...