Генсек ООН назвав умови для успішного розвитку людства у всьому світі

  Світу не вдасться добитися викорінення крайньої бідності і збалансувати інтереси населення планети без дотримання прав людини, успішної боротьби з корупцією та рівноправної міжнародної торгівлі.
  Про це під час 68-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 0 червня заявив Генеральний секретар Пан Гі Мун.

  "У найближчі місяці ми зможемо і повинні об'єднатися навколо того, що обіцяє перетворення порядку денного в галузі сталого розвитку на період після 2015 року. У зусиллях щодо викорінення крайньої бідності і скорочення соціальної і економічної нерівності ми повинні знайти баланс між потребами людей і всієї планети", - заявив Пан Гі Мун.

  Він підкреслив, що права людини і норми права будуть центральною частиною цих зусиль. Глава ООН також зазначив, що реалізація Цілей розвитку тисячоліття призвела до скорочення бідності наполовину, однак сьогодні більше мільярда людей все ще живуть в умовах убогості. Він впевнений, що у світі зростає нерівність всередині країн і між країнами, причому не тільки з точки зору доходів. Бідність і дискримінація пов'язані також з расою, сексуальною орієнтацією та соціальним статусом тієї чи іншої людини.

  "Бачення, світу вільного від страху і нужди, зазначене у Загальній декларації прав людини, для дуже багатьох людей залишається віддаленою перспективою", - заявив Пан Гі Мун.

  Він додав, що при узгодженні нового порядку денного у сфері розвитку людства необхідно визнати важливу роль прав людини і верховенства права в зусиллях з побудови кращого майбутнього.

  "Реалізація прав людини, включаючи право на розвиток, залежить від верховенства закону, приведеного у відповідність з міжнародними нормами і стандартами", - підкреслив Генеральний секретар.

  Він додав, що всі права людини - громадянські, культурні, економічні, політичні та соціальні, а також право на розвиток - пов'язані між собою і доповнюють один одного.
  Попередній матеріал
  Єврокомісія підпише кілька угод про допомогу Молдові
  Наступний матеріал
  Біля Слов’янську відновились бойові дії