bsmu.edu.ua

Генпрокуратура поновила розслідування обставин смерті Івасюка

  Генеральна прокуратура України скасувала незаконну постанову слідчого щодо закриття кримінальної справи за фактом смерті відомого українського композитора Володимира Івасюка, якого знайшли повішеним в лісі поблизу Львова. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.


  "З огляду на значний суспільний резонанс, який у свій час викликала і на даний час непокоїть громадськість загадкова смерть композитора, а також з метою повного, всебічного та неупередженого дослідження усіх обставин смерті В. Івасюка, необхідності перевірки на причетність до позбавлення його життя певного кола осіб, Генеральною прокуратурою скасовано постанову про закриття кримінальної справи", - йдеться в повідомленні.

  Таке рішення було прийнято за результатами розгляду звернення члена Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України.

  Згідно з повідомленням, розслідування причин та обставин смерті композитора доручено досвідченим слідчим.

  Органами прокуратури у 1979-1980 роках, а також упродовж 2009-2012 років проводилося досудове слідство у кримінальній справі за фактом смерті Володимира Івасюка, за результатами якого в листопаді 2012 року справу було закрито нібито за відсутністю складу злочину.

  30-річного Володимира Івасюка було знайдено мертвим 8 травня 1979 року в Брюховецькому лісі під Львовом, офіційною версією смерті назвали самогубство.

  Попередній матеріал
  Захоплений бойовиками автобус із дітьми зі Сніжного намагався перетнути кордон з Росією
  Наступний матеріал
  Українські військові захопили російський броньований КАМАЗ з арсеналом зброї
  Теги:
  Loading...