politrada.com

Генпрокуратура оголосила підозру екс-міністру юстиції Лавриновичу

  Міністра звинувачують у розтраті більше 8,5 млн грн. на приховування порушень під час ув’язнення і суду над Юлією Тимошенко.

  Управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України повідомило про підозру колишньому Міністру юстиції України Олександру Лавриновичу, передає прес-служба ГПУ. Екс-міністра режиму Януковича підозрюють у розтраті шляхом зловживання службовим становищем державних коштів у сумі понад 8,5 млн грн., "незаконно та безпідставно витрачених на залучення іноземної фірми з метою приховування фактів злочинного порушення законодавства правоохоронними органами та судом під час здійснення розслідування та судового розгляду в суді справи Ю. Тимошенко".

  За цим епізодом ГПУ раніше повідомила про підозру колишньому заступнику міністра юстиції України, а до Печерського районного суду Києва внесено клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

  Однак 8 липня цього року суд відмовився кидати екс-посадовця за грати, і відпустив його під заставу розміром лише 300 мінімальних заробітних плат, що становить 365 тис 400 грн. При цьому суддя вирішив не враховувати, що спричинені державі збитки складають більше 8 млн грн. та інші наявні ризики, нарікають у ГПУ. На зазначене рішення суду Генеральна прокуратура уже внесла апеляцію.

  Попередній матеріал
  Грецію не виключили з єврозони, бо єдність для ЄС зараз важливіша, ніж гроші – Огризко
  Наступний матеріал
  Греція не отримає одразу всю європейську допомогу, її будуть давати порціями в обмін на реформи - експерт
  Теги:
  Loading...