5.ua

Гелетей розповів про майбутнє батальйону "Айдар"

  На базі добровольчого батальйону "Айдар" у майбутньому вірогідно може бути створене регулярний підрозділ Збройних сил України, який буде задіяним у проведенні спеціальних операцій (в тому числі, і в комплексі заходів АТО).
  Про це 7 серпня заявив міністр оборони України Валерій Гелетей в ході робочої поїздки по місцях дислокації підрозділів ЗСУ.

  Як повідомляє прес-служба Міноборони, глава оборонного відомства в ході зустрічі з особовим складом 24-го батальйону територіальної оборони "Айдар" прийняв рішення більш інтенсивно задіяти батальйон при виконанні бойових завдань Збройними силами в рамках АТО.

  З цією метою батальйону буде надано додаткове озброєння, в тому числі і військова техніка, а також додаткові військові інструктори. Особовий склад пройде переатестацію, за результатами якої будуть відібрані ті бійці, які відповідають вимогам до військовослужбовців-спецпризначенців.

  Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що 24 батальйон територіальної оборони "Айдар" можуть розформувати.
  У вечері 7 серпня під час ефіру "5 каналу" командир батальйону спростував ці чутки, підтвердивши, що підрозділ буде переформатовано під більш складні завдання та підсилено.
  Попередній матеріал
  Київське інвестиційне агентство стане проектним менеджером для інвесторів у столиці
  Наступний матеріал
  Савченко влаштовують побутові умови в СІЗО
  Loading...