5.ua

Гелетей назвав число загиблих українських силовиків і росіян під Іловайськом

  Щонайменше 107 українських бійців загинули в бою із російськими окупантами під Іловайськом. Про це , міністр оборони України.


  Водночас, Гелетей наголосив – у цьому ж протистоянні Росія втратила більше трьох сотень своїх солдат, хоча й намагається приховати цей факт.

  "Коли мене питають "що сталося під Іловайськом?". Або в зв’язку з виходом з Іловайська. Ви знаєте, як людину, якщо ви мене спитаєте - я скажу, що сталося горе, тому що ми втратили багато патріотів. Більше 107 чоловік. 107 чоловік зараз, можливо будуть впізнання, але цифра - 107 чоловік. Ми втратили кращих патріотів. Я розумію, яке велике горе для українців і для мене особисто. Але, разом із цим, я, як військовий, теж маю право сказати - давайте оцінимо втрати у цій війні, під Іловайськом, наших супротивників - Росії. І ви знаєте, там набагато більше втрат. Набагато більше втрат людської сили. Але про це чомусь менше говорять. Тому що в Росії роблять все, щоб замовчати. Але там більше 300 чоловік "двухсотих", які поїхали, повезли їх в Росію", - зазначив Гелетей.

  Попередній матеріал
  У Вінниці влаштували шаховий турнір з "живими" фігурами
  Наступний матеріал
  Партія регіонів не буде брати участі у парламентських виборах - Колесніков
  Теги:
  Loading...