Газета \"День\"

Газета "День" провела патріотичну акцію у Новопскові на Луганщині

Акція під гаслом "День для Сходу" має на меті розповсюдження української преси, книг та музики, але найбільший ажіотаж викликала патріотична символіка.

Про підсумки заходу розповіла одна із учасниць: "Акція "День для Сходу" сьогодні пройшла на ура! Вчителі були в захваті від підписки на газету, раділи звичайно і книгам, і дискам. А от здивував мене факт особливої радості – це український прапор. Майже через одного випросили в мене ще по одному! Поки що я не зрозуміла, чому такий ажіотаж на прапори. Навіть тихесенько підходили до мене і просили: дай на лікарню, дай ще на сільраду, дай нашій місцевій футбольній команді. Тільки й просять: дай, дай – і, головне, радіють, причому щиро!"

Активістка підсумувала: "Мабуть, нарешті східняки почали сприймати себе українцями. Як же я мрію, щоб у нас тут в Новопскові посадові особи, не пошепки та по-тихому, а голосно і твердо брали український прапор! Тож роботи в нас ще непочатий край!"

Загалом це не перша подібна акція у цьому районі Луганщини. 14-16 серпня цього року тут пройшла культурно-гуманітарна подорож українських музикантів, митців, волонтерів "Будь з нами! Будь українцем!". Перший концерт акції відбувся 14 серпня саме у Новопскові.

Попередній матеріал
Кияни активно здають кров для постраждалих під стінами українського парламенту
Наступний матеріал
Пивоварський озвучив ринкову вартість "Укрзалізниці"
Теги:
Loading...