Голландські журналісти знайшли нові докази того, що "Боїнг" збили бойовики

  Журналісти із Нідерландів оприлюднили фотодокази того, що малайзійський Boeing 777 під Донецьком збили проросійські бойовики.

  У розпорядженні видання RTL News опинилося три якісних фото, а також свідчення очевидця і автора цих фото.

  Всі три фото були зроблені в перші хвилини після катастрофи неподалік від місця, де вона сталася, передає “Європейська правда”.

  При цьому перші два знімки були опубліковані раніше у низькій якості, третє фото раніше не публікувалось. Зараз його теж не оприлюднюють.

  "Я побіг до балкона, озирнувся, але нічого не побачив, крім білого сліду в повітрі, який і сфотографував. В цей момент я не знав, що це. Я вважав, що це був просто білий слід, що поступово розвіюється та йде з обрію вгору до хмар. Тільки через деякий час стало зрозуміло, що це", - розповів свідок катастрофи, з яким спілкувалися голландські журналісти.

  "Фото - непрямі підтвердження. Немає інших доступних фотографій, що показують, що це "Бук" запустив щось в цій зоні. Поки кожен впевнений у своїй правоті, інших доказів тут немає", - сказав свідок.

  Наразі знімки є частиною розслідування. Свідок, опитаний голландськими журналістами, заявив, що його фото теж додано до матеріалів міжнародної комісії з розслідування катастрофи.

  Літак рейсу "Амстердам-Куала Лумпур" був збитий у небі над Донбасом 17 липня. Загинули усі пасажири та члени екіпажу. Загалом 298 людей. 

  Попередній матеріал
  Командиру однієї з частин Нацгвардії присудили 3 роки в'язниці
  Наступний матеріал
  Уряд порахував у проекті держбюджету газ по $345

  У тілах пасажирів малайзійського "Боїнга" було знайдено фрагменти ракет - СБУ

  Пасажирів малайзійського "Боїнга" ідентифікуватимуть ще 5 місяців

  США передали Нідерландам свої дані по катастрофі малазійського "Боїнга"

  Порошенко сподівається, що результати розслідування катастрофи малайзійського "Боїнга" оприлюднять до літа