Микола Полозов телефоном 5 канал

ФСБ відпустила Полозова: що розповів сам адвокат про допит у Криму

Полозов стверджує, що на його прикладі адвокатам хочуть показати, що справа щодо заступника голови Меджлісу небезпечна

У середу, 25 січня, у Криму співробітники ФСБ затримали адвоката Миколу Полозова.Через кілька годин мовчання адвоката, його відпустили. Сам Микола Полозов своє затримання в окупованому Криму кваліфікує як викрадення. Про це адвокат заявив в коментарі "5 каналу".

За словами адвоката, в управлінні ФСБ він провів 2,5 години. На запитання не відповідав, тому що слідчі хотіли дізнатися інформацію, яка підпадає під адвокатську таємницю. Йдеться про справу заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, якого захищає Полозов.

"Мене запхали в машину. Один з чоловіків продемонстрував своє посвідчення ФСБ. Там був колишній слідчий у справі Умерова, який хотів допитати мене про обставини надання юридичної допомоги Умерову", – зазначив адвокат.

Він підкреслив: "Закон прямо забороняє допитувати адвоката за тими обставинами, які стали йому відомі під час надання юридичної допомоги. Я сповістив про це слідчого, як і повідомив йому про те, що такі дії незаконні. Формально слідчий перевів мене у статус свідка. Проте після цього викрадення я не відчуваю жодної особистої безпеки. Я тут, наче кістка в горлі, у них находжуся та перешкоджаю проведенню репресій проти кримських татар. На моєму прикладі іншим адвокатам хочуть показати, що ця справа небезпечна".

Тож тепер Полозов залишається у справі Умерова свідком. Утім, адвокат планує це оскаржити і сподівається, що до наступного судового засідання зможе стати до захисту.

Нагадаємо, у Криму співробітники ФСБ затримали адвоката Миколу Полозова. За словами голови Меджлісу Рефата Чубарова, затримання Полозова свідчить про те, що ФСБ Росії поставила завдання повністю ізолювати репресованих кримських татар від їхніх захисників.

Зазначимо, що Полозов на запитання окупантів-спецпризначенців не відповідав.

Попередній матеріал
На Тернопільщині перекинувся рейсовий мікроавтобус: постраждали більше 10 людей
Наступний матеріал
Суд відклав розгляд справи щодо квартири Лещенка
Loading...
У Криму співробітники ФСБ затримали адвоката Миколу Полозова

У Криму співробітники ФСБ затримали адвоката Миколу Полозова

Полозов вважає, що "кримська ФСБ" планує його викрадення

Полозов вважає, що "кримська ФСБ" планує його викрадення

Полозов розповів, навіщо РФ утримувала Хайсера Джемілєва

Полозов розповів, навіщо РФ утримувала Хайсера Джемілєва