Фотозвіт обшуку в центральному апараті Генпрокуратури

Правоохоронці виявили у високопосадовців прокуратури близько півмільйона доларів та коштовності.

Співробітники Генпрокуратури і СБУ провели операцію з протидії корупції. Під час якої вони затримали першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ, а також заступника прокурора Київської області. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. 

За інформацією правоохоронців, високопосадовці вступили в корупційну змову і отримали 3 млн 150 тис. грн хабара. "Зловмисники вилучили техніку у підприємства, що займалося видобутком піску в Київській області, чим заблокували його роботу. За "допомогу" у поверненні техніки прокурори через посередників вимагали та отримали гривневий еквівалент 150 тисяч доларів США", - ідеться в повідомленні.

Спецслужбовці провели обшуки на робочих місцях та в будинках прокурорів. Там вони виявили докази їх причетності до корупційної діяльності.

"Зокрема, у першого заступника начальника Головного слідчого управління співробітники СБУ вилучили 400 тисяч доларів США, а у заступника прокурора Київської області значну кількість ювелірних виробів, 65 діамантів та автомат Калашникова", - зазначають у відомстві. Високопосадовцям загрожує ув'язнення строком від 8 до 12 років.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Суд переніс розгляд справи проти Попова на 29 липня
Наступний матеріал
На Instagram нової патрульної служби підписалося більше двох тисяч користувачів