Фільм про мандрівників Equites покажуть на Discovery Channel (репортаж)

  Фільм про українських мандрівників мають показати на каналі Discovery. Команда Equites презентувала трейлер документальної стрічки "Шляхом Колумба". Це розповідь про сорокаденну подорож вітчизняних екстремалів до Латинської Америки. Усю подорож мандрівники провели на голодний шлунок, щоб довести - ресурси людського організму - невичерпні.

  Французький актор Жерар Депардьє шляхами Колумба мандрував лише у кіно. Тому до вчинку українських мандрівників ставиться з повагою. Навіть погодився стати оповідачем у фільмі про їхню мандрівку. Учасники команди Equites французьку зірку поки що бачать виключно на екрані. Проте ситуація незабаром зміниться - за кілька тижнів українці вирушать до Парижа.

  Голтіс, учасник експедиції: "Ми йому будемо розповідати із перших уст про свої переживання, бо йому дуже цікаво, чому нам вдалося це зробити. А нам найголовніше донести до нього, що це зробили не ми, а люди, які нас підтримували".

  Еквітасівці запевняють - Депардьє бере участь у проекті безкоштовно. Проте бюджету фільму таки не розкривають - зізнаються лише - рахунок йде на сотні тисяч доларів. Побачити ж стрічку можна буде уже восени цього року на найвідоміших світових телеканалах, - обіцяють мандрівники.

  Костянтин Могильник, учасник експедиції: "Ми не хочемо, щоб документальне кіно, яке ми робимо, було дотаційним. Ми хотіли б, щоб ці гроші відбивалися. Тому зараз йдеться про те, щоб зробити фільм у форматі міжнародному і продати його серйозним каналам".

  Поки що ж робота над стрічкою триває. На плівці - 40 днів голодування, з яких тиждень - без води. На думку лікарів, це ламає уявляння про можливості людського тіла. Пояснень може бути чимало - зокрема: віра мандрівників у Бога та власне майбутнє.

  Олег Чабан, професор психіатрії: "В концтаборах виживали тільки ті люди, які уявляли своє майбутнє. Той хто жив сьогоднішнім днем - як прохарчуватися, як за щось зачепитися - перетворювали на біологічних істот і вони гинули. Саме я бачив це в команді - в них було майбутнє".

  Самі ж еквітасівці додають - прагнули довести, що людина може вижити навіть у найскладніших умовах. Та показати приклад тим, хто потрапив у екстремальну ситуацію.

  Олена Угрин, Олександр Дмітрієв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.20Мб)

  Попередній матеріал
  У Партії регіонів готові підтримати процедуру імпічменту
  Наступний матеріал
  Австрієць Йозеф Фріцль визнав себе винним
  Теги:
  Loading...